Хресний хід до Почаєва

Хресний хід до Свято-Успенської Почаївської Лаври

Дорогі брати і сестри!

З благословення правлячого архієрея Володимир-Волинської єпархії УПЦ митрополита Володимира, організовується щорічний Хресний хід до Почаївської Лаври з нагоди вшанування чудотворної Почаївської ікони Божої Матері – (5 серпня).

Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь у цій події.

Початок Хресного ходу 26 липня, понеділок, з смт.Ратне від храму прп. Амфілохія Почаївського.

Маршрут Хресного ходу:

26 липня Ратне-Буцинь

27 липня Буцинь-Ковель

28 липня Ковель-Соловичi

29 липня Соловичі – Володимир-Волинський

30 липня Володимир-Волинський-Павлівка

липня Павлівка-Горохів

1 серпня Горохів-Берестечко

2 серпня Берестечко-Радивилів 3 серпня Радивилів-Почаїв

27 липня, о 15:30, зустріч паломників на в’їзді в Ковель, вул. Брестська, біля запр. WOG, продовження Хресної ходи до Воскресенського собору, трапеза для паломників, 17:00 – вечірнє богослужіння.

Запрошуємо вас, дорогi брати i сестри, допомогти нагодувати гостей-паломників та розселити на ніч. Для запису на поселення паломників та для пожертви звертайтесь за номером телефону у канцелярію собору (03352)49063.

Хто прийме в своєму домі паломника, той прийме Христа, котрий іде з паломниками, той, таким чином, візьме участь в Хресному ході.

28 липня, Воскресенський собор:

6:00 – святкова Літургія,

7:30 – сніданок для учасників паломництва,

8:00 – продовження Хресного ходу по вул.Володимирська.

Хто бажає піти Хресним ходом з собою потрібно брати лише найнеобхiднiшi речі, котрі Ви здатні нести з собою, щоб не було проблем з їхнім транспортуванням

До необхідного належить:

засоби гігієни,

аптечка,

зручне взуття,

дощовик,

запасний комплект одягу,

iндивідуальний комплект посуду (тарілка, ложка, кружка). Рекомендується брати документи, які посвідчують особу та кошти для власних потреб.