Щоденні архіви: 24.07.2021

Звернення до прихожан собору

Звернення до прихожан Свято-Воскресенського собору:

3 27 по 28 липня в соборі будуть перебувати учасники Хресного ходу до Почаєва.

Нашій громаді необхідно:

1. 27.07 0 15.45 зібратись на території собору для зустрічі гостей. Чоловіки отримують стихарi та хоругви, діти приходять з квітами. Після зустрічі громада дає вечерю.

2. Хто може прийняти паломникiв на ночівлю зареєструйтесь в канцелярії вказавши свою адресу, номер телефону та скільки чоловік зможете прийняти. Забирати їх потрібно 27.07 після вечері.

3. По можливості просимо допомогти продуктами то коштами (на медикаменти, засоби гігієни, посуд тощо…).

4. Сестер-прихожанок, просимо допомогти в приготуванні та роздачі їжі, прибиранні храму та території. При роздачі їжі потрібно бути в хустині, фартуху, в масцi та рукавичках.

5. Під час перебування паломників на території собору потрібні чоловіки для підтримання дисципліни та порядку. 6. 28.07 • 7.30 громада дас сніданок паломникам та долучаються до хресної ходи.

По всім питанням звертайтесь в канцелярію собору або до настоятеля