Звернення Високопреосвященнішого Володимира митрополита Володимир–Волинського і Ковельського

Всечесні отці, боголюбиве монашество та вірні чада Володимир–Волинської єпархії Української Православної Церкви!

24 лютого 2022 року жахлива звістка про початок військових дій на території нашої рідної Української землі нестерпним болем заполонила наші серця.

Ми переживаємо нелегкі часи, а тому заради спільної мети повинні стати єдиною дружньою сім’єю. Наші захисники боронять нас від ворога, волонтери допомагають фронту, медики борються за життя постраждалих, а ми, православні християни, будемо колінопреклонно молимося за мир.

У ці доленосні дні випробовуння в нашій державі благословляю у всіх храмах, монастирях Володимир–Волинської єпархії посилити покаянну молитву за Україну, за її віруючий народ, за військо, яке захищає нашу Батьківщину.

На всіх вірних чад Володимир–Волинської єпархії закликаю Боже благословення.
Нехай береже вас Господь!