Щоденні архіви: 25.02.2022

8:30 Часи, Сповідь Божественна Літургія. Панахида

17:00 Всенічне бдіння

27.02 неділя

В зв’язку з комендантською годиною одна Літургія

8:30 Часи, Сповідь, Літургія. Молебень

Щоденна молитва за мир в Україні. Подати записку

Громада Свято – Воскресенського собору УПЦ щоденно молиться за мир на нашій землі.

Приймаємо безкоштовні записки за здоров’я воїнів, які боронять нашу Україну.

Звернення Високопреосвященнішого Володимира митрополита Володимир–Волинського і Ковельського

Всечесні отці, боголюбиве монашество та вірні чада Володимир–Волинської єпархії Української Православної Церкви!

24 лютого 2022 року жахлива звістка про початок військових дій на території нашої рідної Української землі нестерпним болем заполонила наші серця.

Ми переживаємо нелегкі часи, а тому заради спільної мети повинні стати єдиною дружньою сім’єю. Наші захисники боронять нас від ворога, волонтери допомагають фронту, медики борються за життя постраждалих, а ми, православні християни, будемо колінопреклонно молимося за мир.

У ці доленосні дні випробовуння в нашій державі благословляю у всіх храмах, монастирях Володимир–Волинської єпархії посилити покаянну молитву за Україну, за її віруючий народ, за військо, яке захищає нашу Батьківщину.

На всіх вірних чад Володимир–Волинської єпархії закликаю Боже благословення.
Нехай береже вас Господь!

Молитва за мир в Україні

МОЛИТВА

Господи, Иисусе Христе, Боже наш, средостение вражды разрушивый, истинный мир людем Твоим даровавый и миротворцев блаженными сынами Божиими нарекий! Молим Тя: благослови ищущих истиннаго мира и трудящихся сего ради. Просвети умы и сердца всех, приступающих к богоугодному творению мира. Умудри власти предержащия, укрепи волю правителей народа нашего, просвети разум их, да с мудростию, рассуждением и велиим попечением о благе потрудятся в созидании вожделеннаго мира.Благодатию Пресвятаго Твоего Духа сотвори, да не усты токмо глаголется, но и самим делом мир творится во всех народех, да утешатся сироты и вдовицы, да не восплачут более, но да возрадуются, мир чаемый видяще. Умягчи сердца ожесточенных, сотвори, да и тии в кротости взыщут согласия и любви. Благослови всякаго человека, и научи разумети и творити волю Твою, яже есть спасение, любовь, мир и единение всех людей. Посли Небесное благословение стране нашей Украине, властем, воинству и всему народу ея, предстательством Преблагословенныя Твоея Матере и всех Твоих святых. Ты бо еси Царь мира, и мира Твоего несть предела, и Тебе слава, и благодарение, и поклонение да возсылается, со Безначальным Твоим Отцем, и Пресвятым и Благим и Животворящим Твоим Духом, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.

Молитва 2

Владыко Вседержителю, Святый Царю. Призри с небесе и виждь, како враждуют людие земли нашея и замышляют друг на друга суетное и злобное. О, Многомилостиве! Прости грехи и беззакония наша, ихже ради многия скорби, беды и устрашения приидоша на ны. Благодатию Пресвятаго Духа ороси любовию изсохшия сердца людския, тернием самолюбия, ненависти, зависти, злобы, вражды, лукавства и иных беззаконий поросшия, да возрастят горящую к Тебе и братиям своим любовь, и ею да будут истреблены вси распри, раздоры, разделения во Отечестве нашем.

Усердно молим Тя: мир державе нашей даруй, Церкви Твоей и всем людем земли нашея. Ты бо еси Царь мира и мира Твоего несть предела и Тебе слава и благодарение и поклонение от всех да возсылается, ныне и присно и во веки веков.

Звернення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія

ЧЕТВЕР, 24.02.2022 13:06 НОВИНИ

Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до вірних та до громадян України.

Дорогі брати і сестри! Вірні нашої Української Православної Церкви!

Як Предстоятель Української Православної Церкви, звертаюся до вас та до всіх громадян України. Сталася біда. На превеликий жаль Росія розпочала військові дії проти України і в цей доленосний час закликаю вас не впадати в паніку, бути мужніми і проявити любов до своєї Батьківщини і один до одного. Закликаю вас перш за все до посиленої покаянної молитви за Україну, за наше військо і наш народ, прошу забути взаємні чвари і непорозуміння та об’єднатися любов’ю до Бога і до нашої Батьківщини.

В цей трагічний час ми виражаємо особливу любов та підтримку нашим воїнам, які стоять на сторожі та оберігають і захищають нашу землю і наш народ. Нехай Бог їх благословить і береже!

Відстоюючи суверенітет та цілісність України, ми звертаємось також до Президента Росії та просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення і війна між цими народами це повторення Каїнового гріха, який по заздрості убив свого рідного брата. Така війна не має виправдання ні у Бога, ні у людей.

Закликаю всіх до здорового глузду, який навчає нас вирішувати свої земні проблеми у взаємному діалозі та взаємному розумінні, і щиро надіюсь, що Бог простить нам наші гріхи і мир Божий запанує на нашій землі та у всьому світі!

+ Онуфрій,

Митрополит Київський і всієї України