Престольне свято у Воскресенському соборі

На другий день Пасхи 29.04.19  Свято-Воскресенський собор відзначає Престольне свято!
Святкову Божествену Літургію очолив митрополит Володимир-Волинський та Ковельський Володимир. Йому співслужили клірики собору та духовенство міста.

З благословення Блаженійшого митрополита Київського та всієї України Онуфрія,  клірика собору протоієрея Олега Байцима було нагороджено митрою. У вітальному слові владика Володимир відзначив пастирський послух о.Олега.

Після святкової Літургії був звершений Хресний хід після якого Владика звернувся до всіх присутніх зі словами привітань та архипастирськими настановами у яких прихожани відчули  підтримку та  втіху.  Настоятель собору протоієрей Георгій Бензюк подякував Владиці та усім присутнім за спільну молитву,  привітав зі святом та передав слово для поздоровлень  вихованцям Недільної школи.