Щоденні архіви: 02.05.2021

та всім вірним чадам

Української Православної Церкви

Христос Воскрес!

Сердечно поздоровляю всіх Вас: боголюбиві архіпастирі і пастирі, благочестиві іноки та інокині, дорогі брати і сестри, — з найбільшим нашим християнським Празником Преславного Воскресіння Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа.

Воскресіння Христове — це вічна Пасха, це празників Празник і Торжество із торжеств. Воскресіння Христове дійсно є найбільшим християнським Святом. Святитель Григорій Богослов говорить, що Празник Воскресіння Христового «стільки перевершує всі торжества, не тільки людські і земні, але навіть Христові і для Христа звершуємі, скільки сонце перевершує зорі» (Григорій Богослов, свт. Творіння. СПб., 1912. Т. 1. С. 662). Продовжити читання

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ МИТРОПОЛИТА ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ТА КОВЕЛЬСЬКОГО ВОЛОДИМИРА

Пасхальне послання всечесним пастирям, преподобному чернецтву і боголюбивій пастві

Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви

«Ад засмутився, бо знищений. Засмутився, бо зневажений.

Засмутився, бо смерть на нього прийшла.

Засмутився, бо зруйнований. Засмутився, бо зв’язаний»

(святитель Іоанн Златоуст)

Возлюблені у Господі всечесне духовенство, ченці та черниці, боголюбиві миряни – вірні чада Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви!

Сердечно вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням – найрадіснішим для християнської душі «святом свят і торжеством із торжеств» – і звертаюся до вас з вічно живими словами вітання:

Христос Воскрес! Продовжити читання