Щоденні архіви: 20.04.2020

Благодатний вогонь у Свято-Воскресенському соборі

18 квітня напередодні свята Пасхи у храмі гроба Господньго по молитвам Патріарха Єрусалимського о 13:50 зійшов Благодатний Вогонь.

Делегація Української Православної Церкви отримала Благодатний Вогонь у аеропорту Тель-Авіва і доставила його в Україну близько 19год. З Києва Блвгодатний Вогонь поширився усіма куточками України, щоб усі бажаючі могли принести святиню у свої домівки.

До Свято-Воскресенського собору Благодатний Вогонь був доставлений 19.04 на Святкову Пасхальну Вечірню

Пасха Христова 2020р

19.04.2020 р. православні християни відзначили Великдень – найголовніше церковне свято, день Воскресіння Христового. Його важливість, зокрема, відображає визначення “Праздников Прадник и Торжество из Торжеств!” Пасха це свідчення перемоги Христа над смертю та дарована нам можливість життя вічного!

Пасхальне Богослужіння було відслужене у Свято-Воскресенському соборі з піднесенням молитв від позбавлення епідемії коронавірусу та усіх вірних прихожан!